Pojďte nás navštívit
Dělnická 39, Brno-Komín
Volejte zdarma

O nás

Zakládáme si na profesionálním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

„Per aspera ad astra“, pravil klasik. Česky bychom řekli „přes překážky ke hvězdám“. I tak by se totiž dala bez nadsázky popsat cesta, kterou jsme v AC Real za dlouhá léta působení na trhu nemovitostí ušli. Všechny své zkušenosti nyní nabízíme právě vám.

Naše brněnská realitní kancelář se nemovitostem věnuje již přes deset let a po celou dobu staví na maximální péči o zákazníka. Proto není naším cílem nabrat co nejvíce klientů. Chceme si ponechat dostatek prostoru, abychom mohli každému nabídnout kompletní servis. Koupě nemovitosti je důležitý krok, který vyžaduje dostatek času.

Pokud nemovitost kupujete, chodíme s vámi na prohlídky a na rovinu říkáme, jaké výhody i nevýhody daná nemovitost má. Pokud prodáváte, tak vaši nemovitost prohlédneme, naceníme a vyplatíme zálohu. Prohlídkou odhalíme skryté vady a ty odprezentujeme kupci, takže za ně v budoucnosti neručíte.

V součinnosti s advokáty a finančními experty navíc vypracujeme veškeré smlouvy, zajistíme financování, vyřídíme hypotéku a zajistíme další potřebné věci.

Vlastně pro vás uděláme skoro cokoliv. Rozsah spolupráce si vždy domluvíme individuálně.

Stačí jenom zavolat či napsat. Jsme vždy připraveni vám pomoci.

Podívejte se,jaké nemovitosti aktuálně nabízíme.