Pojďte nás navštívit
Dělnická 39, Brno-Komín
Volejte zdarma

ul. Hluboká 1+1

Začátkem roku 2014 se na naši realitní kancelář obrátil manželský pár s nabídkou výhradního prodeje jejich bytu o dispozici 1+1 na ulici Hluboké v Brně – Štýřicích. Byt se nacházel ve zvýšeném přízemí revitalizovaného cihlového bytového domu, přináležely k němu dva sklepy, ale chyběl žádaný balkón. Druhým limitem byl prodej v krátkém časovém horizontu, neboť získané finance potřebovali prodávající k umoření kupní ceny novostavby, kterou již měli rezervovanou.

Na naše doporučení byl celý byt nově vymalován a oddělány osobní předměty, které měli majitelé vystaveny. Díky velmi dobře zajištěné občanské vybavenosti a dopravní obsluze v bezprostřední blízkosti nemovitosti bylo spektrum zájemců o koupi velmi obsáhlé. Od mladých bezdětných lidí, kteří by jej využili jako startovací bydlení, přes nákup nemovitosti za účelem investice až po nákup staršími lidmi tzv. na dožití se snadným přístupem ke službám a dopravě.

Byt byl zakoupen v požadovaném termínu starším manželským párem, který hledal menší byt v lokalitě s vynikající dopravní obslužností a službami. Prodávající a kupující udržují dodnes přátelský vztah a vzájemně se navštěvují, což je pro nás jako zprostředkovatele, tou nejlepší referencí.