Pojďte nás navštívit
Dělnická 39, Brno-Komín
Volejte zdarma

ul. Drobného 4+1

Naše realitní kancelář získala velice specifickou zakázku – prodej exklusivního bytu o velikosti 150m2 společně s terasou 20m2 a vlastní vymezenou zahradou o velikosti 500m2 ve vnitrobloku domu.

Výhody této zakázky však byly kompenzovány zanedbaným stavem domu i bytové jednotky určené ke kompletní rekonstrukci a dále pak krátkou dobou na prodej – jednalo se o privatizaci bytového fondu města Brna a podmínkou majitele byl prodej v rámci družstva a to do maximálně 6ti měsíců.

Jako ostatně vždy jsme k zakázce přistoupili profesionálně – napřed jsme získali veškeré podklady od družstva – zakládací listiny, zápisy ze schůzí, rozhodnutí související s bytem, ale i s celkovou rekonstrukcí nemovitosti, která se chystala. Byt jsme nafotili a do balíku informací pro potenciální zájemce přidali ještě návrh katastrálního rozdělení parcely ve vnitrobloku. S ohledem na exklusivnost zakázky jsme ji inzerovali bez ceny, aby se případní zájemci nebáli přijít a prohlédnout si unikátní byt, který je součástí největšího vnitrobloku v Brně a sousedí s vilou Tugendhat.

Prohlídky jsme absolvovali vždy individuálně a v případě zájmu jsme zahájili s klienty jednání o ceně. Díky vynikajícímu zázemí naší realitní kanceláře jsme byli schopni každému klientovi poskytnout potřebnou součinnost, kdy na druhé a další prohlídky s námi pravidelně chodil architekt i autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb, aby konzultovali představy budoucích majitelů a nabízeli možnosti řešení.

V zadaném časovém úseku jsme stihli prodej nemovitosti a získali pro klienta jím požadovanou částku a novému majiteli jsme zajistili nádherné bydlení na vynikající adrese. Zejména při prodeji dražších nemovitostí Vám doporučujeme, abyste si velice pečlivě vybírali realitní kancelář, aby disponovala dostatečným týmem odborníků, kteří Vám zajistí konzultace v různých oborech (projektant, stavař, architekt, interiérový architekt), aby se potenciální kupci mohli správně rozhodnout a ocenit i na první pohled neviditelné možnosti Vašeho bytu, či domu.