Pojďte nás navštívit
Dělnická 39, Brno-Komín
Volejte zdarma

ul. Říčanská 1+kk

V květnu 2014 získala naše RK do prodeje byt  1+kk v 1. NP novostavby s výtahem v Brně – Bystrci na ul. Říčanská, v oblíbené lokalitě Kamechy.

Byt byl v KN  označen jako „ateliér“, a byla na něm hypotéka ve výši 95% kupní ceny, která činila 1 320 000 Kč.

Existovaly tudíž 2 varianty řešení, a to buď kupující s potřebnými finančními prostředky v hotovosti, nebo převzetí stávající hypotéky od současného majitele. Což ovšem znamenalo pro kupujícího značně nevýhodné podmínky, neboť úrokové sazby u hypotečních úvěrů jsou dnes na zcela jiné, na výrazně nižší úrovni.

Rovněž také nebyla možná okamžitá výplata hypotéky ze strany majitele nemovitosti, neboť by byl povinen uhradit bance vysoké poplatky za předčasné splacení úvěru.

Od začátku bylo tedy jasné, že bude více než obtížné najít zájemce, který bude schopen danou nemovitost za stanovených podmínek odkoupit.

Díky kvalitní a vytrvalé práci našich makléřů jsme však celý prodej dovedli do zdárného konce a to ve spolupráci se spřátelenou RK. Podařilo se najít klienta, jenž hledal podobnou nemovitost k investici a tyto prostory splňovaly jeho představy a očekávání, díky čemuž s ochotou převzal stávající hypoteční úvěr původního majitele.

Obchod byl tedy díky službám naší RK uzavřen a dokončen ke spokojenosti obou stran.