Pojďte nás navštívit
Dělnická 39, Brno-Komín
Volejte zdarma

Výkup bytů

 

Vyřešíme vaše problémy s financováním bydlení.

 

Ať už jsou jakékoliv

Privatizace bytu. Exekuce. Hypotéka, kterou nezvládáte splácet. V životě nastávají komplikace, které ohrožují vaše spokojené bydlení. A my jsme tu od toho, abychom je za vás vyřešili.

Splatíme všechny vaše finanční závazky, odkoupíme vaši nemovitost a necháme vás v ní spokojeně bydlet. Nebudete platit žádný nájem ani jiné poplatky. Nebudete nikomu nic dlužit. Prostě si jen užijete svých peněz a důstojného života.

Možná se vám to zdá až příliš jednoduché. Ale ono to tak opravdu je. Podívejte se na reálné případy, které jsme již v minulosti vyřešili:

Náš bytový dům jde do privatizace. Ale my nemáme peníze ani možnost si vzít půjčku

Žádný problém. Privatizovaný byt odkoupíme za vás. A pak vás v něm necháme bezplatně bydlet. Nebudete platit žádný nájem ani jiné poplatky. Nezadlužíte se. Nic neřešíte. Jenom spokojeně bydlíte.

Vzali jsme si příliš vysokou půjčku na bydlení - a teď ji nezvládáme splácet

Žádný důvod k obavám. Stačí jenom zvednout telefon a zavolat nám. Splatíme zbytek vaší půjčky a za férovou cenu váš byt odkoupíme. Konečně se zbavíte svého dluhového břemena – nebudete platit žádné splátky ani nájem. Začnete si naplno užívat života. Se všemi těmi penězi, které od nás za prodej bytu dostanete.

Nemám děti a žiji sám v bytě. Kdo po mně bude dědit?

V případě, že nemáte děti, propadá váš majetek státu! Proč byste mu ho nechávali? Obraťte se na nás - odkoupíme váš byt a necháme vás v něm bezplatně bydlet. Se získanými penězi si pak můžete dělat, co chcete. Cestovat, koupit si vysněné auto nebo třeba peníze darovat svým blízkým. Záleží na vás.

Bydlím v bytě, který mi patří jen zčásti. Jak mám vyplatit své spolumajitele?

Tento problém řeší hodně lidí – zdědili jen část nemovitosti a zbytek vlastní (často i vzdálení) příbuzní. V takovém případě odkoupíme celou nemovitost, vyplatíme vaše spolumajitele a vy můžete nadále zadarmo bydlet tam, kde jste zvyklí.

Máme dluhy, vlastníme nemovitost a nechceme, aby nám ji zabavil exekutor!

Pak musíte rychle jednat. Obraťte se na nás - my okamžitě uhradíme veškeré vaše závazky vůči věřitelům, odvrátíme hrozbu exekuce a za férovou cenu od vás nemovitost odkoupíme. Samozřejmě vás v ní potom necháme bydlet. Úplně zadarmo.

Rozvádíme se a nemáme dost peněz, abychom mohli oba důstojně bydlet.

I s tímto vám pomůžeme. Odkoupíme vaši stávající nemovitost a zařídíme pro vás dva nové byty, které vyhovují vašim potřebám. V nových bytech pak můžete bezplatně bydlet tak dlouho, jak jen budete potřebovat.

Bydlíme sami v bytě, který je pro nás příliš velký. A nemá výtah

Koupíme vám menší byt - bezbariérový, v atraktivní lokalitě a s přístupem k MHD. Necháme vás v něm bezplatně bydlet. A za starší byt vám samozřejmě vyplatíme adekvátní finanční částku. Abyste nemuseli v důchodu přežívat, ale naplno žít.

Poznáváte se v některé z nastíněných situací? Nebo řešíte jiný problém?

Kdykoliv nám zavolejte na 731 516 417 nebo napište na acreal@acreal.cz a sjednejte si nezávaznou bezplatnou konzultaci. Společně si v klidu sedneme, všechno probereme a najdeme řešení vašeho problému.