| AC REAL s.r.o.

blog

Byty s předzahrádkami jsou trendem

Byty s předzahrádkami jsou trendem

Pohodlně se usadit a vychutnat si šálek čerstvé kávy na čerstvém vzduchu? A to vše v pohodlí bytu? Přesně tak, dnešní architektonické trendy velí propojit interiéry s exteriéry a byty s předzahrádkami hrají na poli realit prim.

Současný trend bydlení

Mít zahradu je úžasná představa, ale pořídit si dům ve městě je dnes víc než nákladná záležitost. Proto se architekti spolu s developery rozhodli reagovat na dychtivou poptávku a vsadit na přízemní byty, kde majiteli stačí otevřít dveře a vkročit přímo na vlastní zahrádku. Tento aktuální trend navíc počítá s maximální variabilitou využití venkovního prostoru. Ať už preferujete pěstování květin a bylinek, nebo dáte přednost terase se zahradním nábytkem, je jen na vás. Zahrádku navíc skvěle využijete během léta i zimy. V horkých měsících si můžete užívat teplých večerů zpříjemněných grilováním a posezením s přáteli, zatímco v zimě si vaše ratolesti užijí sněhu a stavění sněhuláků v bezpečí domova. 

Aby kupující skutečně získal klidné útočiště, musí mezi jednotlivými projekty pečlivě vybírat. Bytové domy nabízející předzahrádky sice rostou jako houby po dešti, problémem je však lokalita. Je sice fajn mít možnost pobývat venku, ale v rušných částech města si příliš klidu neužijete.

S touto překážkou si umně poradila společnost All Inclusive Development, která pro nadstandardní projekt bytového domu Barvy zvolila klidnou lokalitu v žádané brněnské čtvrti Lesná. Neopomněla se navíc zaměřit na maximální pocit soukromí v interiéru. Budou-li chtít budoucí majitelé „uniknout“ vnějšímu světu, postačí jim zatáhnout kvalitní žaluzie. Nejen, že tento efektivní komponent doladí estetickou stránku domu, ale navíc spolu s hliníkovými okny tvoří skvělý bezpečnostní a izolační prvek. 

 

Kontaktujte nás

Ozvěte se nám s jakýmkoli dotazem

* povinné položky

Pomůžu Vám prodat Vaši nemovitost co nejdříve.

Irena Šneková
arrow
Irena Šneková
telefon

Volejte zdarma

731 516 417
icon

NAVŠTIVTE NÁS

Dělnická 397/39 Brno Komín 624 00