| AC REAL s.r.o.

Články blogu v kategorii "Jak na to?"

Prodej bytů v Brně

Přemýšlíte o koupi bytu v Brně? Nebo zde již nemovitost vlastníte a rádi byste ji nabídli k prodeji? Ať se jedná o první či druhou variantu, obě spojuje jedno klíčové slovo – lokalita. Právě ta je totiž určujícím faktorem obou transakcí. 

Číst celý článek...

Prodej chaty či chalupy: na co si dát pozor?

Chystáte se na prodej vaší chaty nebo chalupy? O tento druh nemovitostí je v dnešní době nebývalý zájem, je tedy velká šance, že se vám prodej opravdu vyplatí a získáte až několikanásobek pořizovací ceny. Poradíme vám, kdy je nejlepší čas na prodej a co všechno při něm zohlednit.

Číst celý článek...

Jak prodat byt či dům s hypotékou?

Chcete nebo musíte prodat svůj dům, u kterého nemáte doplacený hypoteční úvěr? Nedělejte si starosti, tento problém řeší prodávající i kupující dnes a denně, ať už kvůli rozrůstající se rodině, nebo rozvodu a následném vypořádání. Většina bank si je toho vědoma a prodeji nebrání. V dnešním článku se dozvíte všechno, co o prodeji domu zatíženého hypotékou musíte vědět, než se do něj pustíte.

Číst celý článek...

Kde koupit byt na investici?

Trh s realitami zažívá zlaté časy: přestože ceny bytů neustále stoupají, poptávka stále výrazně převyšuje nabídku. Ačkoliv se stále zvedají i úrokové sazby hypoték, pořád se dají považovat za poměrně nízké. Pokud dosáhnete na hypotéku nebo máte našetřeno, investice do nemovitosti stále patří mezi nejstabilnější možnosti uložení financí. V jaké lokalitě si pořídit byt, aby vám vynesl co nejvíce?

Číst celý článek...

Jak správně nacenit nemovitost?

Chystáte se k prodeji nemovitosti, ale nevíte, za kolik ji nabídnout? Je třeba stanovit optimální sumu, která nebude ani tak nízká, že přiláká obrovské množství zájemců, ani tak vysoká, aby nabídka zůstala bez reakce. Jak toho dosáhnout? Možností je několik.

Číst celý článek...

Kategorie článků

telefon

Volejte zdarma

731 516 417
icon

NAVŠTIVTE NÁS

Dělnická 397/39 Brno Komín 624 00