Pojďte nás navštívit
Dělnická 39, Brno-Komín
Volejte zdarma

10 kroků k prodeji

1. Všechno vysvětlíme

Prodej nemovitosti není jaderná fyzika – hned na první schůzce vás zasvětíme do našeho know-how, takže budete přesně vědět, kdy, proč a co děláme. Díky tomu můžeme všechno konzultovat.

2. Nemovitost přesně naceníme

Říká se tomu tržní odhad, ale on je to spíš výpočet. K odhadu tržní ceny nemovitosti totiž používáme matematické srovnávací modely, znalost místního trhu i roky zkušeností.

3. Využijeme služeb designéra

Vaše nemovitost je možná krásná už teď, ale náš bytový designér ji přesto ještě vyladí. I malá garsonka v přízemí pak vypadá jak dokonalý domov z první strany katalogu.

4. Stvoříme ohromnou prezentaci

Pošleme do vašeho bytu/domu profesionálního fotografa, který za pár minut udělá sérii parádních fotek. A ty pak ještě upravíme v grafickém studiu, aby byl výsledek skutečně perfektní.

5. Spustíme masovou inzerci

Hned potom už s touto prezentací vyrazíme na trh – inzertní portály, náš web i vlastní databáze klientů jsou zdrojem stovek potenciálních zájemců. Uvidíte sami.

6. Postaráme se o prohlídky

Víme, že prohlídky jsou otravné. Proto je naplánujeme na takové termíny, které vám vyhovují. A zájemce provedeme my sami – víme totiž, jak nemovitost správně odprezentovat.

7. Zařídíme hypotéku

Čtete dobře – abyste na své peníze nemuseli čekat, zařídíme vašemu kupujícímu tak skvělou hypotéku, že nebude moct odmítnout. A vy tak dostanete řádně a včas zaplaceno.

8. Povoláme do zbraně právníky

S prodejem a převodem nemovitosti je dost papírování a formalit, proto je radši přenecháme právníkům. Úschova peněz, daně, převody – o všechno se postarají za vás.

9. Odstěhujeme vás

Prodejem nemovitosti to nekončí – na celý víkend od nás zdarma dostanete dodávku, takže přestěhovat se bude hračka. Vašemu kupci pak předáme nemovitost a zajistíme převod energií.

10. První večer v novém domově

Teď už vám nezbýva nic jiného než se pohodlně usadit na pohovce a se skleničkou vína v ruce si vychutnat nový domov.